id "govde_ust" İçeriği Buraya Gelecek
BAŞKANIN MESAJI
Mehmet ALAGÖZ
Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

1985 yılında Mehmet ALAGÖZ olarak ticarete başladım. Faaliyetlerimize 1998 yılına kadar mercimek imalatı ve nakliyecilik yaptık. 1998 yılından sonrada Akaryakıt sektörüne giriş yaptık. Akaryakıt bayisi olarak Denizli de , Gaziantep'in Nizip ilçesinde ve Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde akaryakıt istasyonlarını kurduk. Bu arada düğün salonları ve Hazır Beton ve İnşaat sektörlerine yöneldik. Faaliyetlerimiz bu yönde devam etmektedir.

"Gelişmek, daha iyi hizmet edebilmeyi de beraberinde getirmektedir. Kaynaklarımızı daha iyi yönlendirmek, ürün ve servis ağımızı genişletmek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi cevap vermeyi mümkün kılacaktır." Taahhüt edilenden daha iyisini müşterisine sunarken Alagöz İnşaat’ın, maliyetlerini artırdığı ya da kazancından feragat ettiği düşünülmemelidir. Alagöz İnşaat, sahip olduğu bilgi birikimini ve mali gücünü daha iyi satın alma şartları yaratmada kullanmaktadır.
Geçmişten bugüne bir konuttan beklentimiz çok değişti. Önceleri amaç sadece barınmak iken evlerimiz şimdi yaşam tarzımızı ifade eden en büyük gösterge oldu.
Çalışan ve üreten insanların güvenlik, emniyet, sağlık, ulaşım, spor olanakları gibi hayatı kolaylaştıran detaylara verdikleri önem konut üreticilerini de yönlendiren ana ihtiyaçlardır. 
Değişen bu beklentilere ayak uyduran Alagöz İnşaat, projelerinde yaşam alanlarını çevreye verdiği önemi vurgulayan ve bilhassa engelli insan ihtiyaçlarını gideren boyutlarla şekillendiriyor.